O firmie

O mnie/ Kim jestem?

Nazywam się Magdalena Janczy. Sewing to firma rodzinna założona przez moich rodziców, którzy zaszczepili we mnie pasję do prowadzenia biznesu. Dzięki nim stopniowo i przez lata odkrywałam tajniki branży groomerskiej. Od 2016 roku prowadzę Sewing razem z mamą, z którego postanowiłam zrobić arcydzieło. Pomogła mi w tym znajomość branży i wiara w produkty, które sprzedaję. Zaufanie klientów i opinię renomowanej marki udało mi się zdobyć dzięki zaangażowaniu, chęci do rozmów z klientami i zadowoleniu, które towarzyszy mi każdego dnia w pracy. Z pewnością mogę powiedzieć, że prowadzenie Sewing to moja pasja!

Z myślą o kim powstało Sewing?

Do firmy Sewing zapraszam zarówno wszystkie osoby profesjonalnie związane z branżą groomerską, jak i każdego miłośnika zwierząt. Sewing powstało z miłości do czworonogów. Dlatego starannie wybieramy produkty do pielęgnacji naszych pupili. Część mojej pracy spędzam na rozmowach z klientami. Uważnie wsłuchuję się w ich potrzeby, dzięki czemu Sewing nieustannie się zmienia i wprowadza nowości. Naszymi klientami już od wielu lat są salony groomerskie, lekarze weterynarii, sklepy zoologiczne, hodowcy, właściciele, a także osoby indywidualne.

Oferta Sewing

Po latach konsekwentnego rozwijania firmy możemy poszczycić się szeroką ofertą produktówi usług. W Sewing znajdziesz duży wybór akcesoriów do strzyżenia oraz pielęgnacji psów, ale również innych zwierząt. Poza tym możesz również skorzystać z profesjonalnej usługi ostrzenia narzędzi. W ofercie znajduje się również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich artykułów dostępnych w sklepie.

To jednak nie wszystko! Wnikliwa obserwacja branży groomerskiej, kreatywne podejście i otwartość pozwoliły mi stworzyć odzież dla groomerek i groomerów. Po to, aby mogli prezentować się w swojej pracy jak najlepiej! Dlatego w 2017 roku nawiązaliśmy współpracę ze szwalnią. W ten sposób mogę realizować zarówno swoje pomysły, jak i zamówienia personalizowane tworzone na specjalne życzenie klienta.

Ostatnio premierę ujrzał nowy produkt: planer groomera oraz organizer groomera. Zapewniam, że to nie jest ostatni mój autorski pomysł!

W październiku 2020 jako jedyna firma w Polsce (a nieliczna w Europie i na świecie) zorganizowaliśmy wyjątkowy konkurs dla groomerów: Sewing Grooming Show.

W czym mogę Ci pomóc?

Chętnie pomogę Ci znaleźć produkt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. W Sewing możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i cenne wskazówki. Chętnie odpowiemna wszystkie Twoje pytania. Zapraszam do kontaktu!