O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w branży groomerskiej, która oferuje profesjonalny sprzęt do strzyżenia i pielęgnacji psów i innych zwierząt. Naszym atutem są długotrwałe, stabilne relacje z Klientami, wieloletnie doświadczenie w branży i chęć zbudowania rzetelnej marki.

Nasza wieloletnia współpraca z firmami Oster, Andis, Heiniger skutkuje najniższymi cenami na polskim rynku maszynek, trymerów, grzebieni itp.

Firma Sewing plasuje się w czołówce najczęściej odwiedzanych polskich stron internetowych związanych z tematyką strzyżenia, trymowania i pielęgnacji psów i innych zwierząt.

Prowadzimy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych przez nas artykułów. To wszystko sprawia, że nasza idea stała się rzeczywistością: potrafiliśmy stworzyć ogólnopolską firmę, która zadba o czworonogi. Ale nie oznacza to bynajmniej, że nasza misja dobiegła końca: teraz stale poszerzamy nasz asortyment oraz nawiązujemy współpracę z kolejnymi partnerami handlowymi. Staramy się także zaspokoić potrzeby ludzi, oferując salonom fryzjerskim maszynki do obcinania włosów. Skąd taki przeskok? Cóż, podobno zwierzę kryje się w każdym z nas...

ZAPRASZAMY do współpracy salony groomerskie, lekarzy weterynarii, sklepy zoologiczne, hodowców, hurtownie - przygotujemy specjalną dla Państwa ofertę cenową.

Producenci
ActiVet
Aesculap
Amadoog
Amigo
Andis
Artero
Barbicide
Beaphar
Berry Dog
Best Shot
Biogroom
Booster Bath
Bravery
Bubbles
Chaba
Chadog
Champion
Chris Christensen
Davis
Dermapharm
Doggy Man
DR Lucy
Flexi
Groom professional
Hatt Wells
Heiniger
Henbor
Hery
HPP
Hydra Groomers
Iv San Bernard
Jargem
K9
KR Witte
Lessie Land
Lister Liscop
MacKnyfe
Mars Solingen
Milord
Moser
Nature`s Specialties
Nero
Opawz
Oster
Platinum
PSH
Pupilady
Record
Sabunol
Selecta
Shernbao
Show Season
Sibel
Spirit
Spratts
Toex
Trixie
TropiClean
Vivog
Wahl
Weltmeister
Yento