O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w branży groomerskiej, która oferuje profesjonalny sprzęt do strzyżenia i pielęgnacji psów i innych zwierząt. Naszym atutem są długotrwałe, stabilne relacje z Klientami, wieloletnie doświadczenie w branży i chęć zbudowania rzetelnej marki.

Nasza wieloletnia współpraca z firmami Oster, Andis, Heiniger skutkuje najniższymi cenami na polskim rynku maszynek, trymerów, grzebieni itp.

Firma Sewing plasuje się w czołówce najczęściej odwiedzanych polskich stron internetowych związanych z tematyką strzyżenia, trymowania i pielęgnacji psów i innych zwierząt.

Prowadzimy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych przez nas artykułów. To wszystko sprawia, że nasza idea stała się rzeczywistością: potrafiliśmy stworzyć ogólnopolską firmę, która zadba o czworonogi. Ale nie oznacza to bynajmniej, że nasza misja dobiegła końca: teraz stale poszerzamy nasz asortyment oraz nawiązujemy współpracę z kolejnymi partnerami handlowymi. Staramy się także zaspokoić potrzeby ludzi, oferując salonom fryzjerskim maszynki do obcinania włosów. Skąd taki przeskok? Cóż, podobno zwierzę kryje się w każdym z nas...

ZAPRASZAMY do współpracy salony groomerskie, lekarzy weterynarii, sklepy zoologiczne, hodowców, hurtownie - przygotujemy specjalną dla Państwa ofertę cenową.