SERWIS MASZYNEK, TRYMERÓW, SUSZAREK I INNYCH

Masz problem ze sprzętem elektrycznym do pielęgnacji zwierząt?

Możemy pomóc: prowadzimy profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny elektrycznego sprzętu do pielęgnacji zwierząt. 

Oferujemy naprawę maszynek, suszarek, trymerów z użyciem oryginalnych części od producentów sprzętu.

Nasz cennik:

Przegląd plus czyszczenie (bez wymiany części):

 • maszynki fryzjerskie, groomerskie = 40 PLN
 • maszynki do strzyżenia koni, owiec = 50 PLN

Naprawa:

 • maszynki fryzjerskie, groomerskie: od 50 PLN robocizna + koszt wymienionych części. Koszty ustalane indywidualnie, 
 • maszynki do strzyżenia koni, owiec: od 60 PLN robocizna + koszt wymienionych części. Koszty ustalane indywidualnie, 

Do cen należy doliczyc koszty przesyłki zwrotnej.

Prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza serwisowego oraz dołączenie go do paczki:

FORMULARZ SERWISOWY

Sprzęt do naprawy prosimy wysyłać na adres firmy:

SEWING

Kowaniec 55

34-400 Nowy Targ

OSTRZENIE NOŻY, OSTRZY I NOŻYCZEK

Każde ostrze z czasem traci swoje właściwości i wymaga profesjonalnego ostrzenia, gdyż nie jest już w stanie strzyc tak dobrze jak za czasów nowości. Dlatego proponujemy ostrzenie głowic, degażówek, nożyczek oraz ostrzy. Pozwoli to na zregenerowanie sprzętu.

Oferujemy profesjonalne ostrzenie noży do strzyżenia koni czy psów. Ostrzenie noży poprawia komfort pracy groomera, zapewnia precyzyjne strzyżenie i wydłuża żywotność ostrza. Usługa wykonywana jest z zachowaniem staranności i niewielkiego ubytku na materiale.

Proponujemy Państwu profesjonalne ostrzenie noży i nożyczek do strzyżenia zwierząt, wykonane przy użyciu narzędzi najwyższej jakości. Z racji tego, iż ostrzenie noży jest procesem wbrew pozorom bardzo skomplikowanym i wymagającym profesjonalnego podejścia, nasza firma oferuje Państwu indywidualne usługi, które sprawią, że narzędzia stosowane do strzyżenia zwierząt nie stracą swoich właściwości i nie staną się tępe i bezużyteczne. Jesteśmy profesjonalistami, więc stawiamy przede wszystkim na prawidłowe wykonanie usługi i zadowolenie naszych Klientów.

Nasz cennik:

 • Ostrza, głowice małe = 30 PLN
 • Ostrza, głowice do koni i owiec = 40 PLN
 • Nożyczki, degażówki = 30 PLN

 

Narzędzia do ostrzenia prosimy wysyłać na adres firmy:

SEWING

Kowaniec 55

34-400 Nowy Targ

 

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

biuro@sewing.pl

tel. 18 266 93 33 lub 601 164 248

czynne od 8:30 do 16:30

 

Jak prawidłowo dbać o nożyczki:

 • czystość: ostrza nożyczek należy przetrzeć czystą, miękką ściereczką z tkaniny lub skóry po każdym użyciu.
 • dezynfekcja: nożyczki powinny być dezynfekowane.
 • smarowanie: łącze ramion nożyczek powinno być regularnie ale nie za często oliwione - przy bardzo intensywnej pracy zalecane jest raz na tydzień. UWAGA: nie smarować mechanizmu łączącego ani nie smarować mechanizmu regulacyjnego, tylko półksiężyc i płozę: płaskie miejsce między uchwytami, a mechanizmem nożyczek. Przed każdym smarowaniem należy dokładnie wyczyścić nożyczki z włosów. Najlepiej ułożyć sobie nożyczki na ręczniku papierowym i maksymalnie je otworzyć. Naoliwić następnie chwycić oburącz nożyczki za ramiona i kilkakrotnie (4-7 razy), delikatnie zamykać i maksymalnie otwierać nożyczki.Ta czynność pozwoli na równomierne rozprowadzenie oleju na powierzchni półksiężyca. Wyczyść papierowym ręcznikiem pozostałości oleju na półksiężycu po obu stronach Twoich nożyczek.
 • przechowywanie: po każdym dniu pracy należy nożyczki wyczyścić! Nie chowaj ich brudnych i z resztkami włosów. W celu zabezpieczenia przed zniszczeniem, zalecamy przechowywanie nożyczek w bezpiecznym i suchym miejscu, i co najważniejsze, ostrza powinny być zamknięte.
 • regulacja: regulacja docisku ostrzy powinna być za każdym razem sprawdzana, jednak jej regulacja powinna odbywać się jak najrzadziej, wyłącznie w razie potrzeby.
 • serwis: nożyczki stępione lub pracujące niepoprawnie zawsze oddawaj do naostrzenia i naprawy w profesjonalnym serwisie.